Architecture Awards 2015

Warszawska pracownia 81.waw.pl otrzymała nagrodę w kategorii Residential Architect of the Year 2015 Poland, w międzynarodowym konkursie, którego organizatorem jest magazyn Build.

Celem organizatorów jest nagradzanie osób oraz firm, które w sposób istotny wpływają na kształt otaczającego nas świata.

Architecture Awards 2015  – nagrody dla wizjonerów

Jak podkreśla magazyn Bulid, świat budownictwa i nieruchomości jest bardzo zróżnicowany. Obejmuje on liczne dzieciny i sektory. Branża architektoniczna przewyższa wszystkie pozostałe pod względem uchwycenia szerszej świadomości społeczeństwa oraz kreowania świata.

Celem Architecture Awards 2015 jest podkreślenie pracy, którą wykonują utalentowani projektanci, artyści oraz wizjonerzy, którzy mają szansę na stanie się gwiazdami w branży architektonicznej. Ma się tak stać dzięki ich wyjątkowym projektom.

Jesteśmy niezwykle dumni, że znaleźliśmy się w gronie nagrodzonych. To ogromne wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem, że podążamy we właściwym kierunku, wpływając na otoczenie i architekturę nie tylko w naszym kraju. Cieszymy się, że to, co nas zainspirowało, może mieć ogromny wpływ również na pracę innych projektantów – mówi Anna Paszkowska-Grudziąż, z pracowni 81.waw.pl.

Oprócz pracowni 81.waw.pl, w konkursie zostało docenionych także 10 innych pracowni z Polski. Świadczy to o fakcie, że Polska branża architektoniczna jest coraz bardziej zauważalna i doceniania poza granicami kraju.

źródło: materiały prasowe