czyste powietrze

Oczyszczacze powietrza z ciekawym designem do sypialni

Sypialnia to pomieszczenie w każdym domu, które dla wielu stanowi swoistą oazę spokoju. Najczęściej urządzamy ją zgodnie z naszym gustem w taki sposób, aby było przytulnie, a w samym pomieszczeniu po prostu dobrze się odpoczywało. Sypialnia to także miejsce w którym spędzamy sporą część czasu, także podczas snu. Na jego jakość nie wpływa tylko dobrze dobrany materac, czy kolor ścian, ale także jakość powietrza, jakie wdychamy, a ta w Polsce już od wielu lat nie jest najlepsza.

Jak zadbać o jakość powietrza w najważniejszym pomieszczeniu w domu i jak przy tym nie zatracić jego ładnego stylu?

Oczyszczacz powietrza wpisz go na listę wyposażenia sypialni

Najlepsze oczyszczacze czyszczące powietrze będą je filtrować ze szkodliwych dla organizmu zanieczyszczeń w tym pyłów zawieszonych pochodzących ze smogu. Ponadto usuwają z powietrza także sierść, włosy, kurz, roztocza, alergeny, czy nawet przenoszone droga powietrzną wirusy i bakterie. Jakość powietrza ma nie tylko wpływ na układ oddechowy, ale również jakość naszego snu i wypoczynku. Zanieczyszczenia wpływają na swobodne oddychanie, sprawiają, że częściej jesteśmy narażeni na choroby układu oddechowego, jeśli dodamy do tego suche powietrze panujące w sypialni o swobodny sen raczej trudno, nawet jeśli odpowiednio zadbaliśmy o materac i wystrój wnętrza. Z roku na rok najlepsze oczyszczacze czyszczące powietrze stają się coraz popularniejsze, stanowiąc funkcjonalny element wyposażenia także w sypialni.

Oczyszczacze powietrza firmy Vestfrost- jakość i design

Niektórych odpychać może nieciekawy, często toporny wygląd oczyszczaczy powietrza, niestety nie trzeba się temu dziwić, przecież główną ich funkcją ma być filtracja powietrza, a nie niebanalny wygląd. Jednak tak samo jak nie dziwi funkcja jaką mają spełniać najlepsze oczyszczacze czyszczące powietrze , tak samo nie dziwi, to że w sypialni raczej oczekujemy, aby wnętrze było spójne, stylowe i przytulne. Czy można połączyć te dwie cechy w jednym urządzeniu? Okazuje się, że jest to jak najbardziej możliwe, stawiając na oczyszczacze powietrza firmy Vestfrost, które są nie tylko funkcjonalne, ale także niezwykle stylowe. Kompaktowy wygląd urządzeń duńskiego producenta ,doskonale wpiszą się we wnętrza sypialni urządzonej w różnych stylach. Ponadto oczyszczacze powietrza firmy Vestfrost są naprawdę skuteczne, filtrują powietrze wieloetapowo poprzez, zastosowane we wnętrzu filtr wstępny, węglowy, HEPA, lamę UVC LED a także jonizator. Mamy do wyboru trzy modele od najmniejszego, bardzo kompaktowego nadającego się do powierzchni nieprzekraczającej 42 m2, kończąc na modelu przeznaczonym do powierzchni powyżej 80 m2. Każdy z trzech modeli pracuje niezwykle cicho, dzięki temu bardzo dobrze nadaje się do sypialni, a także pokoju dziecięcego. Każdym z trzech braci można także sterować przy pomocy specjalnej aplikacji mobilnej, wszystkie posiadają również blokadę rodzicielską.

Czy za ładny wygląd i jakość trzeba dużo zapłacić?

Połączenie ładnego designu, jak również również bardzo dobrych parametrów, dzięki którym powietrze będzie czyste i świeże, przywodzi na myśl dużą cenę. W przypadku oczyszczaczy powietrza firmy Vestfrost jest jednak inaczej, oczyszczacze tej marki są doskonałym przykładem dobrego stosunku jakości i ceny. Najtańszy z modeli można kupić już za 1099zł, natomiast najdroższy z braci kosztuje jedynie 2199 zł.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl