szklarz

Szklarz – kiedy trzeba zwrócić się do niego o pomoc?

Szukasz specjalisty od szyb, okien i luster? Szklarz jest odpowiednim wyborem. Kiedy trzeba zwrócić się do niego o pomoc? Przede wszystkim wtedy, gdy projekty są nieszablonowe i niewymiarowe. 

Szklarz – kiedy warto się z nim skontaktować?

Zawsze wtedy, gdy wykańczasz dom lub mieszkanie i zależy Ci na efekcie „wow”, powinieneś skontaktować się ze specjalistą, jakim jest szklarz w Jaworznie. Patrząc na modne projekty wnętrz nietrudno zauważyć tendencję do dużej liczby okrągłych luster, często przyciętych z jednej strony, tworząc wrażenie asymetrycznych. Pojawiają się one w łazienkach i salonach. W przedpokoju zaś bardzo często spotkać się można z dużymi przeszkleniami, czy to w formie drzwi wewnętrznych loftowych, czy lustrami będącymi frontami szaf. W każdej z tych dekoracji miał swój udział szklarz.

Szkło lacobel – co to takiego i gdzie znajduje zastosowanie?

Szkło lacobel w Jaworznie to produkt, który idealnie sprawdza się w strefie kuchni – tuż przy kuchence, piekarniku czy zlewozmywaku, czyli tam, gdzie dochodzi do największych zabrudzeń. Szkło lacobel jest znacznie łatwiejsze w czyszczeniu niż ściana pokryta farbą. Gwarantuje też elegancki, błyszczący efekt. Do czyszczenia wystarczą standardowe środki kuchenne, takie jak detergent czy płyn do mycia naczyń i miękka ściereczka. Sprawdzi się też płyn do szyb na bazie alkoholu.

Lacobel może występować w bardzo różnych postaciach, od bogato zdobionych po skromne i wręcz ascetyczne. Wszystko zależy od danego wystroju kuchni i preferencji właściciela. Wzory geometryczne, kwiatowe, motywy zwierzęce, wielokolorowe propozycje, abstrakcyjne formy, pejzaże czy struktury materiałów naturalnych – możliwości są nieskończone. Lacobel można bez problemu przykleić do ściany za pomocą mocnego kleju budowlanego. Warto rozważyć tego typu opcję w swoim aneksie kuchennym, gdyż sprawdza się bardzo dobrze i jest uniwersalnym, ponadczasowym wyborem. Dekoracyjność i funkcjonalność to jego dwie zasadnicze cechy.