Meble modułowe dla rodziny – Ty decydujesz, jak będą wyglądać!

Meble modułowe dla rodziny – Ty decydujesz, jak będą wyglądać!

Urządzanie salonu dla dużej rodziny wcale nie jest łatwym zadaniem. Pod uwagę musimy wziąć bowiem nie tylko wielkość mebla, który zaspokoi potrzeby całej gromadki, ale także rozmiar pomieszczenia, w którym go umieścimy. Kupując gotowe meble do salonu, często napotykamy na różne problemy. Albo są za małe, albo za duże, albo niewymiarowe. I tutaj mamy kłopot, bo jak to wszystko ustawić, żeby było dobrze? Żebyśmy mogli swobodnie umeblować resztę przestrzeni albo wpasować mebel w wyposażoną już przestrzeń? Odpowiedzią są meble modułowe marki Gala Collezione.

Czym są meble modułowe?

Systemy modułowe  to taka linia mebli w ofercie Gala Collezione, która daje nam możliwość indywidualnej konfiguracji mebli wypoczynkowych do salonu (wszystkie propozycje znajdziesz pod adresem: http://www.galameble.com/meble-modulowe/). Co to dla nas oznacza? Zestawiając ze sobą różne elementy danego systemu, z łatwością stworzymy meble dopasowane do naszych potrzeb i oczekiwań. Jeśli chcemy, może to być narożnik w kształcie litery L. Ale możemy też stworzyć wygodną, dużą kanapę w kształcie litery U. Proste, prawda? To, jak będą prezentować się meble, zależy już tylko od naszego pomysłu.

Co więcej, konfigurując samodzielnie meble, mamy wpływ na ich ostateczny rozmiar. Dlatego też już przed kupnem będziemy mogli zobaczyć, czy mebel rzeczywiście zmieści się do naszego salonu i czy zapewni swobodny dostęp do okien czy szaf. Co musimy zrobić, by zaprojektować wymarzony narożnik? Wystarczy skorzystać z kreatora 2D Gala Collezione, którego obsługa jest prosta i przyjemna. Na początek wpisujemy wymiary pomieszczenia, umieszczamy na planie inne elementy wyposażenia wnętrza i kreujemy nasz wymarzony mebel. Na każdym etapie projektowania możemy korzystać z przydatnych wskazówek. A później zostaje już tylko kupno. By wybrać idealny narożnik, nie musimy spędzać całego dnia na przeszukiwaniu wszystkich sklepów meblowych. Możemy tworzyć nasz mebel, siedząc wygodnie w fotelu z kubkiem herbaty. Potrzebujemy tylko komputera z dostępem do internetu. I gotowe!

Funkcje mebli modułowych

Poszczególne systemy modułowe posiadają dodatkowe funkcje. Ruchome zagłówki, pufy, barki z wbudowanymi panelami audio – to tylko niektóre z dostępnych funkcji. A wszystko to dla naszej wygody. Marzy Ci się narożnik, który nie tylko będzie miejscem do odpoczynku, ale także do pracy? Wybierz system modułowy Sevilla, wyposażony w bar z ruchomym blatem, który może Ci posłużyć jako stolik na laptopa. Mebel ten stworzony został dla osób, które cenią sobie prosty design, pasujący do niemal każdego wnętrza. Dla jeszcze większej wygody istnieje możliwość wyboru opcjonalnych zagłówków. A jeśli często przyjmujesz gości, Twój wymarzony narożnik może być także wyposażony w funkcję spania oraz duży pojemnik na pościel. Od Ciebie zależy także wybór rodzaju tapicerki czy koloru nici. Sprawdź wszystkie systemy modułowe Gala Collezione i skonfiguruj mebel dopasowany do potrzeb Twojej rodziny.