obrotowy stojak

Stojaki obrotowe – nie tylko na targi

Szeroko rozumiane systemy wystawiennicze znajdują swoje zastosowanie w wielu miejscach. To w pierwszej kolejności doskonałe rozwiązanie pozwalające właścicielom sklepów i sprzedawcom wyeksponować produkty, na których sprzedaży zależy im najbardziej. Klient, wchodząc do sklepu, zauważy stojak obrotowy i znajdujące się na nim obiekty, zainteresuje się szczególnym sposobem prezentacji, a następnie podejdzie, zaintrygowany.

Natomiast powierzchnia sklepu nie jest jedynym miejscem, w którym stojaki obrotowe mogą znaleźć zastosowanie. To także rewelacyjny sposób prezentacji broszur czy materiałów reklamowych promujących działalność firmy podczas eventów oraz wydarzeń branżowych.

Niezależnie od tego, w jakiej branży funkcjonujemy, pewnym standardem jest cykliczna organizacja hucznego spotkania przedstawicieli danej grupy zawodowej w celu omówienia zbliżających się trendów, wymiany doświadczeń czy po prostu promowania działalności swojego przedsiębiorstwa. W takich okolicznościach stojak obrotowy również okaże się przydatny. Umieścimy na nim broszury, ulotki czy innego rodzaju materiały przybliżające działalność firmy, czy opinie usatysfakcjonowanych klientów.

Stojak obrotowy w kilku wariantach

Ważne jest też to, że możemy zdecydować się na taki stojak obrotowy, którego forma, design oraz liczba kieszeni na ulotki będzie odpowiadała naszym oczekiwaniom. Wszystko dzięki temu, że sklep Topexpo, dbając o swoich nabywców, przygotował bogaty asortyment wyposażony nie tylko w najchętniej wybierane warianty, ale także w rozwiązania o nieco węższym zastosowaniu. Dobrym przykładem może być tutaj stojak obrotowy na plakat w formacie B2. Opcja ta z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę dla pracowników kin studyjnych, domów kultury czy teatrów szukających solidnego sposoby promocji nowych wydarzeń kulturalnych.

W zależności od tego, jakie i w jakiej liczbie materiały promocyjne czy produkty chcemy umieścić na tego rodzaju stojaku, możemy wybrać opcję, która idealnie wpisze się w zakres naszych potrzeb. Rozwiązania oferowane przez sklep Topexpo cechują się przywiązaniem do najdrobniejszego detalu, dzięki czemu jakość wykonania nie pozostawia wątpliwości, że mamy do czynienia z produktem o najwyższym standardzie. Oczywiście sam design, jeśli chodzi o stojaki obrotowe, jest oszczędny i prosty (co jednak nie znaczy, że zostało to osiągnięte kosztem estetyki), aby nie odwracać uwagi od wystawianych materiałów. 

Stojaki obrotowe – materiał wykonania

Czego można oczekiwać od solidnie wykonanych stojaków obrotowych? Na pewno niewielkiej masy. Wiele osób decyduje się na transportowanie tego rodzaju rozwiązań. Jeśli jedziemy na targi czy event branżowy swoim własnym samochodem, to mała waga staje się często kluczowym czynnikiem branym pod uwagę podczas zakupów. Rozwiązania proponowane przez sklep Topexpo wykonane są z połączenia anodowanego aluminium oraz plexi. Gwarantuje to nie tylko solidność samej konstrukcji, ale również – niewielkie obciążenie. Niektóre modele umożliwiają też odpinanie i doczepianie kolejnych kieszeni na ulotki – aby w zależności od potrzeb dostosować stojak do swoich potrzeb. Warto więc sprawdzić asortyment sklepu Topexpo.