Angel Poland Group ogłasza kolejne inwestycje

Angel Poland Group, która specjalizuje się w budowie nieruchomości luksusowych ogłasza kolejne inwestycje. Najnowsza – Angel River we Wrocławiu – to 10 projekt grupy. Planowane są kolejne – w Krakowie, a następnie w innych miastach w kraju.

Angel River to najnowsza inwestycja Angel Poland Group. To apartamentowiec budowany na Oławą we Wrocławiu w sąsiedztwie centrum i Starego Miasta. Na inwestycję składają się dwa budynki: dziewięcio i siedemnastopiętrowy, które otwierają się na rzekę, wykorzystując jej atuty. W ramach inwestycji zagospodarowany fragment nabrzeża rzeki zostanie udostępniony mieszkańcom

Projekt Angel River przygotowała pracownia Maćków, a budowa inwestycji rusza na przełomie czerwca i lipca 2016 roku. Oddanie apartamentów do użytkowania zaplanowano na trzeci kwartał 2018 roku.

Angel River w liczbach

17 – tyle pięter będzie miała wieża
9 – tyle pięter będzie miał niższy budynek
3 – tyle będzie kondygnacji podziemnych
55 – tyle metrów będzie mierzył najwyższy budynek
341 – tyle apartamentów znajdzie się w budynkach
22 mkw. – to najmniejszy dostępny apartament
118 mkw. – to największy dostępny apartament
24h – recepcja z lobby czynne przez całą dobę
10 – to 10 z kolei inwestycja Angel Poland Group w Polsce
2016 r. – w połowie tego roku rozpocznie się budowa
2018 r. – w trzecim kwartale tego roku budowa się zakończy

Angel Poland- plany na przyszłość

W planach Angel Poland na najbliższe lata jest budowa kolejnych centrów seniora Angel Cale. Budowa pierwszego (Wrocław) ośrodka właśnie dobiega końca, drugi ośrodek powstanie w Krakowie. W planach grupy jest wybudowanie 10 ośrodków w całym kraju, w których znajdzie się ok. 18 000-20 000 miejsc.

W stolicy Małopolski powstanie także nowa ekskluzywna inwestycja typu mixed-use – grupa zapowiada budowę apartamentów i luksusowego hotelu.

Angel River

źródło: materiały prasowe