Apartament Roberta Lewandowskiego na Złotej 44

Do grona posiadaczy luksusowych apartamentów znajdujących się w wieżowcu Złota 44 w Warszawie dołączył Robert Lewandowski. Ze względu na potrzebę zachowania prywatności piłkarza, szczegóły, ani koszty transakcji nie zostały ujawnione. Wiadomo jednak, że średnia cena za metr kwadratowy apartamentu w tym budynku wyniesie 28 tys. zł.

Cieszę się, że możemy powitać Roberta Lewandowskiego w gronie naszych klientów. Jest nam miło tym bardziej, że 2016 to szczególny czas dla ZŁOTEJ 44. Pod koniec roku budynek zostanie ukończony, a już 26 października odbędzie się oficjalne otwarcie wyjątkowego w skali Europy piętra rekreacyjnego wieżowca – mówi Michał Skotnicki, Prezes BBI Development S.A.

Apartament Roberta Lewandowskiego na Złotej 44  – kolejna inwestycja

Robert Lewandowski słynie z lokowania swoich oszczędności m.in. w dobrze zapowiadające się start-upy i w nieruchomości.

Zakup apartamentu w ZŁOTEJ 44 podyktowany był w dużej mierze względami praktycznymi. Piętro sportowo-rekreacyjne budynku, gdzie mam do dyspozycji m.in. w pełnowymiarowy basen, siłownię czy gabinety masażu pozwala mi w dowolnej chwili w kameralnych warunkach uzupełnić swój program treningowy – mówi Robert Lewandowski.

Przestrzeń rekreacyjna ZŁOTEJ 44 to propozycja m.in. dla sportowców. To osoby prowadzące aktywny tryb życia, dużo podróżujące, które przez cały czas muszą być w doskonałej formie. 8. piętro wieżowca gwarantuje im zarówno miejsce do uprawiania sportu, jak i niezbędnej regeneracji. Po treningu w nowoczesnej siłowni i 25-metrowym basenie będzie można zrelaksować się w gabinetach masażu, saunie czy podczas seansu w prywatnym kinie z symulatorem do gry w golfa. Całość dopełni działające przez cały rok jacuzzi usytuowane na przestronnym tarasie z widokiem na salę kongresową.
Dostęp do tej przestrzeni wliczony jest w cenę apartamentu w ZŁOTEJ 44.

Apartament Roberta Lewandowskiego na Złotej 44 – oferta all inclusive

Średnia cena za metr kwadratowy apartamentu wyniesie 28 tys. zł. To oferta „all inclusive” uwzględniająca wszelkie koszty kupna lokalu z podatkami i wykończeniem, miejscem parkingowym oraz współwłasnością w piętrze rekreacyjnym.

Piętro rekreacyjne ZŁOTEJ 44 – zaprojektowanej przez światowej sławy architekta polskiego pochodzenia – Daniela Libeskinda, zostanie otwarte już 26 października i będzie jedną z największych tego typu przestrzeni zlokalizowanych w budynku mieszkalnym w Europie.

Widok z apartamentu Roberta Lewandowskiego na Złotej 44Salon w apartamencie Roberta Lewandowskiego na Złotej 44Basen apartament Roberta Lewandowskiego na Złotej 44

źródło: Primo Corporate Advisory