Konkurs Atlas – „Realizacja Miesiąca i Realizacja Roku”

Pokaż swoją pracę i zdobądź tytuł „Realizacji Miesiąca i Realizacji Roku”. Firma Atlas ogłasza konkurs, w którym od wygranej dzielą zaledwie dwa kroki.

Konkurs na najlepszą „Realizację Miesiąca i Realizację Roku”, którego organizatorem jest firma ATLAS, wciąż trwa! Wystarczy przesłać zdjęcia przeprowadzonego przez siebie remontu, by mieć szansę na atrakcyjne nagrody i prestiżowe wyróżnienia.

Konkurs Atlas – szansę ma każdy fachowiec

Każdy fachowiec, który zdecyduje się na wzięcie udziału w konkursie ma szansę na wygraną. Wystarczy, że zarejestruje się na portalu www.atlasfachowca.pl. Aby stać się uczestnikiem zabawy, należy stworzyć na nim galerię (z minimum 5-cioma zdjęciami realizacji) z przeprowadzonego przez siebie remontu. Należy także podać dokładne informacje o przebiegu prowadzonych prac, a także materiałach, jakie użyliśmy na każdym etapie ich wykonywania.

Konkurs Atlas – nagrody

Każda zgłoszona do konkursu galeria bierze ma szansę na nagrodę. Co miesiąc administratorzy i moderatorzy portalu wybierają ich zdaniem 5 najlepszych. Zwycięzców spośród nich wybierają już Użytkownicy biorąc udział w sondzie. Ta z realizacji, która otrzyma najwięcej głosów, zdobywa tytuł „Realizacji Miesiąca” i bierze udział w głosowaniu na „Realizację Roku”.

Poza wyróżnieniami na portalu www.atlasfachowca.pl, stronie ATLASA i profilu Facebook, laureaci otrzymują atrakcyjne nagrody. Zwycięzca w kategorii „Realizacja Miesiąca” radio budowlane marki Clatronic, a wykonawca najlepszej „Realizacji Roku” detektor marki Bosch.

Konkurs „Realizacja Roku i Realizacja Miesiąca” trwa od marca 2016 do lutego 2017 roku. Szczegółowe informacje dotyczące warunków uczestnictwa znaleźć można na ww portalu w zakładce Strefa Fachowca.

źródło: ATLAS