Lazurowa168 – tam warto zamieszkać

Nasza inwestycja zlokalizowana jest na Bemowie, chętnie wybieranej dzielnicy Warszawy z doskonale rozwiniętą komunikacją. Bemowo to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic stolicy, z której można szybko dojechać do centrum, zarówno samochodem, tramwajem, jak i autobusem. W ciągu kilku lat około 300 metrów od inwestycji pojawi się stacja metra, która jeszcze bardziej usprawni komunikację.

Informacje o budynku

Ponadprzeciętna wysokość oferowanych przez nas lokali pozwala zagospodarować wnętrze zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Istnieje też możliwość wydzielenia w przestrzeni jednego pokoju dodatkowego pomieszczenia np. w postaci sypialni lub pokoiku dla dziecka.

W budynku zamontowane zostały wysokiej jakości okna trzyszybowe, które są energooszczędne, a zarazem zapewniają bardzo dobrą izolację akustyczną. Ażeby zabezpieczyć budynek przed włamaniami, okna parterowe zostały dodatkowo zaopatrzone w zestaw antywłamaniowy. Ponadto, wiele mieszkań posiada przeszklony balkon, który chroni je przed utratą ciepła, a jednocześnie stanowi dodatkową barierę przed złodziejami. Dzięki temu, że przeszklenia balkonów są rozsuwalne, nie ogranicza to możliwości przewietrzania mieszkań.

W niedalekiej okolicy znajdują się liczne parki – to krajobraz, który niełatwo znaleźć w większej części Warszawy. Dzięki ścieżkom rowerowym można spędzić swój czas wolny w sposób aktywny, na łonie natury. Nieopodal budynku znajduje się Staw Jeziorzec, w okolicy którego tutejsi mieszkańcy często spacerują i spotykają się ze znajomymi. Tuż obok naszej inwestycji usytuowany jest Fort Blizne, przy którym mieści się między innymi pole do gry w paintball. W okolicy znajduje się również Park Górczewska oraz Park Leśny Bemowo, obejmujący dwa rezerwaty z rozmaitymi gatunkami zwierząt i roślin.

Okolice budynku

Z ulicą Lazurową, przy której znajduje się nasza inwestycja, sąsiaduje ulica Narwik. Znajduje się tam wiele punktów usługowych, takich jak np.: sklep, apteka, fitness, bank, komenda policji, przychodnia, centrum handlowe, restauracja.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa, inwestycja została ogrodzona. Na jej terenie znajduje się również mały plac zabaw. Dodatkowo dzieci mogą spędzać swój wolny czas również na znajdującym się niedaleko basenie w Wojskowej Akademii Technicznej czy też na boisku do gry w piłkę nożną. Bemowo dysponuje też szeroką ofertą edukacyjną: można tu znaleźć żłobek, przedszkole, szkołę podstawową, gimnazjum jak również uczelnię wyższą (Wojskową Akademię Techniczną). Należy jednak zaznaczyć, że przy samym budynku nie ma lokali usługowych, które są zwykle dość uciążliwe dla mieszkańców.

Przyszłym mieszkańcom budynku zostały zapewnione miejsca na parkingu podziemnym a do dyspozycji gości zostanie oddanych kilka naziemnych miejsc postojowych. Jeśli to by było mało, to samochody będzie można również zaparkować na parkingu w pobliżu planowanej stacji metra.

Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest też własność gruntu, dzięki czemu nie trzeba ponosić corocznych opłat za użytkowanie wieczyste, co ma duży wpływ na koszty eksploatacyjne.