Pomorska Park w Łodzi – sprzedaż mieszkań

Pomorska Park jest nową inwestycją realizowaną w Łodzi przy ul. Pomorskiej, w pobliżu ul. Telefonicznym. Od 4 kwietnia do sprzedaży trafiło 186 lokali, stanowiących pierwszy etap projektu. 

Za projekt osiedla Pomorska Park odpowiada pracownia Kanon Architekci, zaś za jego budowę firma ATAL S.A.

Pomorska Park w Łodzi – ceny mieszkań

Na pierwszy etap kompleksu złożą się 4 budynki posiadające od 4 do 6 pięter. Łącznie znajdzie się w nich 186 mieszkań z balkonem oraz prywatnym ogródkiem. Do wyboru – od 2 do 4 pokoi w danym lokalu w metrażach od od 37,72 do 100,02 mkw. Zaplanowano także parkingi podziemne na 129 samochodów oraz 59 miejsc postojowych zewnętrznych. Przewidziano ponadto 117 komórek lokatorskich. Cena brutto za mkw. wynosi 4 800 złotych za mieszkania 3 i 4 – pokojowe oraz 4 900 złotych za 2- pokojowe.

Pomorska Park w Łodzi – minimalistyczna architektura

Pomorska Park to przede wszystkim minimalistyczna architektura. Elewacje budynków utrzymane zostaną w odcieniach szarości. Budynki tworzyć będą proste bryły o stonowanej kolorystyce i subtelnych balustradach balkonowych. W części wspólnej znajdzie się dużo zieleni – klomby, trawniki, a ponadto plac zabaw. Inwestycja zostanie ogrodzona oraz dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Osiedle Pomorska Park powstaje przy ulicy Pomorskiej 168/170, na granicy łódzkiego Śródmieścia z Widzewem. Wjazd do inwestycji zaplanowany jest od ulicy Telefonicznej. Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to IV kwartał 2017 r.

Łódź z roku na rok jest miastem coraz atrakcyjniejszym zarówno dla inwestorów oraz mieszkańców. Potwierdzają to dotychczasowe wyniki sprzedaży ATAL, w zeszłym roku nabywców znalazło tu 199 lokali w naszych osiedlach. Jesteśmy przekonani, że ten trend się utrzyma i właśnie dlatego zdecydowaliśmy się kolejną inwestycję – mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes ATAL S.A.

źródło: ATAL S.A.